Menü
Alışveriş Sepetiniz

Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Kuzey sokak. No: 11-12 Gönyeli Mersin 10 Kıbrıs/Lefkoşa adresinde bulunan Özbu Dış Ticaret Limited

b) Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)


2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Özbu Dış Ticaret Limited sahibi bulunduğu web sitesi Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.


3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) ’da bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) ’a karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) ’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.


4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com) tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Kıbrıs Oto Aksesuar (www.kibrisotoaksesuar.com), Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.